İster evden çalışan kadın, ister anne, ister şirket yöneticisi, ister ofiste çalışan kadın, ister gezen kadın hatta evde oturan kadın olun ama “Kadın olunca hepimiz hem şık, klas, sade, güzel ve rahat bir şeyler arıyoruz.”

İşte DAY&GC buradan çıktı.

Markamızdan kısaca bahsettik şimdi gelin size ürünlerimizden bahsedelim. DAY&GC, adından anlaşıldığı üzere aslında tee shirt isminin başında tee gitti ve DAY&GC oldu biz bu isimden yola çıkarak başlayalım dedik.

DAY&GC sadece tshirt değil bluz, pantalon, elbise olarak yani weblouse, wepant wedress olarak DAY&GC adı altında devamlı büyüyecek olan firmamıza sadece başlangıcını DAY&GC ile yapmış olduk.

Firmamızın temelinde biraz öncede dediğim gibi DAY&GC yatıyor.

Ürünlerimize baktığınızda şunu unutmayın ki biz bu ürünler için bir sürü kumaş örneği seçtik ve denedik bir çeşit değil birkaç çeşitten yola çıktık. Sonra üretimde numunelere baktık ve en iyisini seçtik üretime geçtik.

Bu süreç sırasında boş durmadık

Çevremizdeki kadınlarla daha çok konuşup ne aradıklarını ne giymekten hoşlandıkları konusunda ufak çapta anketler yaptık.

Her vücut tipi farklı ve kimi kadın çok dar severken kimi kadın çok bol sevdiğini zaten biliyorduk. Bazı kadınlar da kendimizi çok sıkmayacak ama üstümüzde güzel duracak çok bol olup bizi büyütmeyecek çokta dar olup hatalarımızı gözümüze batmayacak ürünleri tercih ediyor. Bazı kadınlarda üstte “mum gibi” duran kıyafetleri tercih ediyor.

Biz her kadının isteği olsun dedik ve buna göre ürünleri yapmaya başladık.

İsterseniz vücudunuza oturan isterseniz bol salaş tarzdaki ürünleri sizlere sunuyoruz. Bu sadece bir başlangıç olduğunun altını çizerek bundan sonra daha bir çok çeşit bluzlar tişörtler, pantalonlar ve hatta elbiselerimizi de yakında göreceksiniz.

Gelelim markamız olan “DAY&GC” de bize yardımcı olan bizimle birlikte emek vermiş kişilere. We olan markamız sadece iki kişiden oluşmuyor. Bizim herşeyimize bizimle birlikte koşan bize çok destek olmuş olan web tasarımcımız Alper Uğuroğlu’na çok çok teşekkür ederiz.  Logomuzun ve ekran sayfamızdaki çizmiyle markamıza yüz olan karakterleri yaratan Buse Özer’e ve tabi ki ailelerimize bize destek verdikleri için çok teşekürler.

Bize Ulaşmak ve aklınızda olan soruları sormak için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz…